Architektura wnętrz – studia II stopnia

Wydział Architektury

dyplomSTUDIA MAGISTERSKIE
1,5-roczne, stacjonarne

kandydaciStudia przeznaczone są dla absolwentów studiów I stopnia kierunku architektura wnętrz, architektura i urbanistyka/architektura, wzornictwoktórzy posiadają kwalifikacje I stopnia oraz kompetencje niezbędne do kontynuowania kształcenia na studiach II stopnia tego kierunku.
W celu stwierdzenia, czy posiadany dyplom ukończenia studiów uprawnia do podjęcia kształcenia na tym kierunku, należy skontaktować się ze wskazaną osoba na wydziale (pokrewieństwo kierunków).

ksiazkiNa tym kierunku zdobędziesz wiedzę z zakresu projektowania oraz niezbędne wiadomości z zakresu nauk humanistycznych. Jako absolwent będziesz potrafił rozwiązywać zadania projektowe o złożonej funkcji i zróżnicowanym programie użytkowym w odniesieniu do obiektów użyteczności publicznej i mieszkaniowej. Będziesz umiał tworzyć i realizować projekty z zakresu wzornictwa (mebel, formy użytkowe) i wystawiennictwa. Odznacza się wysokimi umiejętnościami graficznego przekazu projektów.

Będziesz przygotowany do prowadzenia interdyscyplinarnego biura projektowego i współpracy z biurami architektonicznymi.

punktPERSPEKTYWY ZATRUDNIENIA:

• pracownik w pracowniach projektowych zagospodarowania obiektów architektury krajobrazu
  • pracownik firm realizujących i pielęgnujących obiekty architektury krajobrazu
  • urzędnik w jednostkach administracji publicznej
  • samodzielna praktyka projektowa

Zobacz: Plany studiów