Szkolenie nordic walking – edycja I.

Aspekty zdrowotne – dobór obciążeń w programie przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym

PROWADZĄCY:

dr n.med. Jolanta G. Zuzda

(Mistrz Polski sztafet w Nordic Walking, NW Instruktor posiadający Certyfikat PFNW)

Mirosław Bierkus

(trener Polskiej Federacji Nordic Walking z certyfikatem International Nordic Walking Association, instruktor Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z Licencją PZLA, instruktor siłowni i kolarstwa. Drużynowy Górski Mistrz Świata ( HILL Walking ) Austria. Drużynowy Mistrz Świata na 21 km (Cross Country) Austria. Wicemistrz Świata w Sprincie Nordic Walking. Brązowy medal w Górskich Mistrzostwach Świata Nordic Walking. Międzynarodowy Mistrz Polski. Wielkokrotny Mistrz Polski na 5, 10, 20 km. Zdobywca Pucharu Polski. Mistrz Polski Weteranów w Pięcioboju Lekkoatletycznym)

KOSZT SZKOLENIA: cena promocyjna – 109 zł

TERMIN:

20 – 22.06.2017 r.

20.06.2017 r. w godz. 1630 – 2015 (1h zajęcia teoretyczne + 4h zajęcia praktyczne)

21.06.2017 r. w godz. 1730 – 2030 (1h zajęcia teoretyczne + 3h zajęcia praktyczne)

22.06.2017 r. od godz. 1730 (2 h zajęć praktycznych + zakończenie szkolenia, wręczenie certyfikatów)

Osoby posiadające już własne kijki proszone są o ich zabranie, w celu sprawdzenia czy zostały odpowiednio dobrane. Pozostałym uczestnikom kijki zostaną udostępnione

ZAPISY I INFORMACJE:

Zapisy prowadzone są w siedzibie Centrum Studiów Podyplomowych i Innych Form Kształcenia lub droga e-mailową:

t.kielbasa [at] pb.edu.pl

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przelewem opłaty do dnia 19 czerwca 2017 roku na konto bankowe Bank Pekao SA 30 1240 1154 1111 0000 2148 7604

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Imię i nazwisko uczestnika, nordic walking edycja 1”,
np.: „Jan Kowalski, nordic walking edycja 1”oraz wysłanie formularza dostępnego na dole strony:

____________________________________________________________________

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia, wydłużenia okresu rekrutacji lub zmianę terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia wniesione opłaty podlegają zwrotowi. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany prowadzącego w przypadkach losowych.