Szkolenie aspekty zdrowotne – poprawa wydolności w programie zapobiegania chorobom układu krążenia (1 edycja)

PROWADZĄCY:

dr n.med. Jolanta G. Zuzda

KOSZT SZKOLENIA: cena promocyjna 79 zł

TERMIN: październik 2017 r.

MIEJSCE SPOTKANIA:

przystanek autobusowy przy Liceum Plastycznym im. Artura Grottgera w Supraślu.

W ramach szkolenia przewiduje się spływ kajakami w okolicach Supraśla – czas trwania 2-3h połączony z instruktarzem poprawy wydolności w programie zapobiegania chorobom układu krążenia. Po spływie planowane jest ognisko. Organizator nie zapewnia wyżywienia. Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

ZAPISY I INFORMACJE:

Zapisy prowadzone są w Centrum Studiów Podyplomowych i Innych Form Kształcenia lub droga e-mailową:

t.kielbasa [at] pb.edu.pl

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST:

dokonanie przelewem opłaty do dnia 20 lipca 2017 roku na konto bankowe
Bank Pekao SA 30 1240 1154 1111 0000 2148 7604 w tytule przelewu prosimy wpisać:
„imię i nazwisko uczestnika, kajaki edycja 1”, np.: „jan kowalski, kajaki edycja 1”
przesłanie formularza wraz z dowodem opłaty na adres: t.kielbasa@pb.edu.pl

____________________________________________________________________

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia, wydłużenia okresu rekrutacji lub zmianę terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia wniesione opłaty podlegają zwrotowi. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany prowadzącego w przypadkach losowych.