Funkcjonalne strefy kuchennego wyposażenia mieszkań

OPIS SZKOLENIA:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób zajmujących się projektowaniem powierzchni użytkowych, aranżacją pomieszczeń oraz architekturą wnętrz – zarówno nauczycieli akademickich, jak i architektów oraz pracowników biur nieruchomości.

Tematyka szkolenia skupia się wokół pojęcia „funkcjonalnej strefy”. Zagadnienie to ma służyć efektywniejszemu zarządzaniu czasem w procesie projektowania oraz wyłonieniu optymalnych rozwiązań architektonicznych pod kątem funkcjonalnym. Szkolenie zwraca uwagę na proces ewolucji w tworzeniu nowych mieszkań związanego ze zmieniającymi się warunkami życia człowieka.

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE UZYSKAJĄ UCZESTNICY SZKOLENIA:

Uczestnik szkolenia posiądzie wiedzę i umiejętności z zakresu „funkcjonalnego wyposażenia mieszkań” w strefie kuchennej.

PROWADZĄCY:

prof. dr hab. inż. arch. Volodymyr Durmanov

LICZBA GODZIN: 4 h

DATA ROZPOCZĘCIA: Po zebraniu się grupy

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Koszt: 280 zł/os
Liczebność grupy: do 15 osób
Numer konta Bank Pekao SA: 30 1240 1154 1111 0000 2148 7604

Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie potwierdzające udział w kursie.

W przypadku przekroczenia liczby Uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje i zapisy:

Centrum Studiów Podyplomowych i Innych Form Kształcenia
ul. Wiejska 45A (budynek Rektoratu)
15 – 351 Białystok

kursy [at] pb.edu.pl