Nabór do Chóru Politechniki Białostockiej

16-10-2022

Zapraszamy do Chóru Politechniki Białostockiej wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania, szczególnie młodych studentów rozpoczynających nowy rok akademicki na naszej uczelni.

Śpiewająco przez studia na Politechnice Białostockiej? TAK!
Tylko z Chórem Politechniki Białostockiej jest to możliwe!
Jeśli lubisz śpiew i muzykę, a także masz chęć na występy na najbardziej prestiżowych scenach świata, dołącz do nas!
Dlaczego?!
Od 45 lat działamy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.  Widzieliśmy Ocean Atlantycki z lotu ptaka w drodze na koncerty do Montrealu (Kanada) i Missouli (USA). Robiliśmy zdjęcia z małpami na Gibraltarze, a następnie zaśpiewaliśmy słynne Carmina Burana w Grenadzie (Hiszpania).
Zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień w licznych konkursach i festiwalach w Polsce i zagranicą.
A nasza ulubiona podlaska wieś to Hołny Mejera, gdzie corocznie odbywają się warsztaty chóralne. Od kilku lat tworzymy też Chór Morza Bałtyckiego wraz z zaprzyjaźnionymi chórami z innych krajów, z którymi realizujemy międzynarodowe trasy koncertowe.
Jedyne czego wymagamy to uśmiech i dyspozycyjność. Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy na próby główne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00 w Domu Studenta nr 3 (Gamma) na parterze.