Seminaria dla młodzieży w dobie COVID-19

16-06-2020

Mimo trudnego czasu, jakim jest epidemia związana z COVID-19, Centrum Kompetencji PB udało się zrealizować w czerwcu b.r. seminaria w ramach umowy o współpracy Politechniki Białostockiej z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Dotychczas odbywały się one w formie odwiedzin uczniów szkół zawodowych z Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego na terenie naszej uczelni. Jednak w dobie nauki on-line, wykłady musiały przybrać formę audiowizualną. Nagrane i zmontowane filmy zostały przesłane do poszczególnych szkół.

Seminaria dotyczyły następujących tematów:

„Komunikacja niewerbalna” – prowadzący dr Andrzej Smolarczyk z Wydziału Inżynierii Zarządzania

„Projektowanie i użycie druku 3D” – prowadzący mgr inż. Konrad Kozłowski z Wydziału Informatyki

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt i poświęcili młodzieży swój czas oraz przekazali naukową wiedzę.