Foresight strategiczny

20-12-2019
wykresy analityczne

Foresight strategiczny to propozycja nowego szkolenia w kategorii kursy i szkolenia.

Celem edukacyjnym szkolenia jest zapoznanie się z istotą badań foresightowych w organizacji, zrozumienie znaczenia metody scenariuszowej oraz metody delfickiej.

Uczestnik szkolenia zapozna się z istotą prowadzenia prostych analiz z wykorzystaniem narzędzi takich jak: diagram Ishikawy, diagram Pareto, macierzowa analiza danych, arkusze kontrolne, karty kontrolne, podstawowe miary statystyczne i wnioskowanie statystyczne, analiza zależności.

Termin rozpoczęcia rekrutacji: 30.12.2019 r.

Szczegóły oraz formularz zgłoszenia na szkolenie dostępne na stronie www: Foresight strategiczny