Akademia Lidera – profesjonalne zarządzenie zespołem

20-11-2019
Akademia Lidera – profesjonalne zarządzenie zespołem to nowe szkolenie
w kategorii Kursy i szkolenia…

Celem edukacyjnym szkolenia jest wyposażenie uczestników w najnowszą wiedzę i praktyczne umiejętności konieczne do efektywnego zarządzania zespołem, a zwłaszcza budowania i motywowania zespołu, zarządzania zaangażowaniem, identyfikowania i rozwijania talentów, poznawania predyspozycji współpracowników. Ważną częścią szkolenia jest budowanie samoświadomości menedżerskiej dzięki wykorzystaniu profesjonalnych testów psychologicznych.

Termin rozpoczęcia rekrutacji: 25.11.2019 r.
Szczegóły oraz formularz zgłoszenia na szkolenie dostępne na stronie www:
Akademia Lidera – profesjonalne zarządzenie zespołem