Zaproszenie do udziału w Programie Edukacja – mobilności pracowników

30-11-2022

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza pracowników PB do skorzystania z możliwości realizacji mobilności wyjazdowej w celu dydaktycznym lub szkoleniowym na Molde University College w Norwegii.
Mobilności pracowników do uczelni partnerskiej w Norwegii są możliwe dzięki realizacji projektu Mobilność w szkolnictwie wyższym 2021 Programu Edukacja, którego celem jest podniesienie kompetencji pracowników Politechniki Białostockiej oraz wzmocnienie i rozszerzenie współpracy z partnerem zagranicznym – Molde University College – Specialized University in Logistics (MUC) w Norwegii. Projekt korzysta z dofinansowania o wartości 20 000 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.
Pracownicy wyjeżdżający do MUC mogą otrzymać wsparcie finansowe w postaci jednorazowego ryczałtu na koszty podróży 275 € oraz stypendium wyjazdowego w wysokości 250 €/dzień.

Okres realizacji projektu: 01.04.2022 – 30.09.2023
Liczba dostępnych miejsc wyjazdowych dla pracowników PB: 7
Wytyczne dotyczące wyjazdów pracowników: https://pb.edu.pl/iros/program-edukacja/o-projekcie/mobilnosc-pracownikow/.
Osoba kontaktowa z MUC: Yury Redutskiy, Associate Professor in Quantitative Logistics (Yury.Redutskiy@HiMolde.no)

Koordynator projektu na PB: Marta Orpik, m.orpik@pb.edu.pl, tel. 85 746 70 10

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu!