Doktorantka z L. N. Gumilyov Eurasian National University z wizytą na Politechnice Białostockiej

08-11-2022

W dniach 14-23.10.2022 na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wizytę studyjną w ramach programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej, odbywała Wulazibai Lazati, z Kazachstanu. Lazati prowadziła badania i pozyskiwała materiały do pracy doktorskiej pod opieką dr hab. Katarzyny Czerewacz-Filipowicz, prof. PB. Doktorantka uczestniczyła w spotkaniach i seminariach na WIZ, korzystała także z zasobów Biblioteki PB.