Doktorantka z Al-Farabi Kazakh National University z wizytą studyjną na WIZ

02-11-2022

W dniach 4-18.10.2022 na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wizytę studyjną w ramach programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej, odbywała Aitolkyn Sagynbayeva, doktorantka z Al-Farabi Kazakh National University z Kazachstanu. Aitolkyn prowadziła badania i pozyskiwała materiały do pracy doktorskiej pod opieką dr hab. Katarzyny Czerewacz-Filipowicz, prof. PB. Doktorantka uczestniczyła w spotkaniach i seminariach na WIZ, wzięła też udział w Podlaskim Forum Ekonomicznym.