Wizyta studyjna doktorantów z Turcji

16-09-2022
W dniach 12-16.09.2022 Wydział Informatyki gościł dwóch doktorantów z Uniwersytetu Gaziantep w Turcji.

Panowie Tuğcan Dündar i Önder Polat odbyli wizytę studyjną jako uczestnicy programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. W ramach wizyty doktoranci zostali zaznajomieni z badaniami, jakie są prowadzone w Wydziale Informatyki w wybranych obszarach z zakresu sztucznej inteligencji. Zapoznali się również z zadaniami, które są realizowane w laboratorium biometrii oraz przez grupę badaczy, zajmujących się implementacją sprzętową w układach FPGA.