Aktualności BUP

26-06-2022

Baltic University Programme ogłasza warsztaty doktoranckie BUP „Społeczeństwa, kultury, teorie krytyczne”.

Warsztaty mają na celu wzmocnienie współpracy i znalezienie nowatorskich sposobów interakcji
między doktorantami z uczelni uczestniczących w BUP, w imię wspierania kluczowej roli, jaką
uniwersytety odgrywają w demokratycznym, pokojowym i zrównoważonym rozwoju.
Warsztaty dają doktorantom możliwość zaprezentowania i otrzymania informacji zwrotnej na temat
własnych badań, a także skomentowania badań innych doktorantów. Ponadto stanowią platformę do
nawiązania ewentualnej współpracy, tworzenia sieci współpracy i wspólnych publikacji.
Uczestnicy, którzy wezmą udział w całych warsztatach, otrzymają Certyfikat Uczestnictwa wydany
przez Sekretariat Koordynującyy BUP.
Gospodarzem warsztatów jest Centrum Studiów Bałtyckich i Wschodnioeuropejskich (CBEES) na
Uniwersytecie Södertörn. Nie ma opłaty za uczestnictwo, zapewnione jest zakwaterowanie oraz
obiady. Naszym celem jest zorganizowanie warsztatów „na żywo”, jednak alternatywa w postaci formatu hybrydowego pozostaje otwarta.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22 sierpnia 2022 r.

Więcej informacji o warsztatach i sposobie składania wniosków można znaleźć na stronie
Uniwersytetu Södertörn.

Sprawdź poprzedni newsletter BUP