Trzydzieści lat działalności BUP

14-06-2022
Minął wyjątkowy rok BUP, świętowaliśmy 30-lecie! Minęło trzydzieści lat, a Program rozwinął się z czasem do rangi jednej z największych kooperacji uniwersyteckich na świecie!

Od 1991 roku pracujemy na rzecz wzmocnienia silnych regionalnych społeczności akademickich i propagowania wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju w regionie Morza Bałtyckiego.

Przedstawiamy Państwu Raport Roczny za rok 2021! W raporcie można przeczytać więcej o naszym projekcie Space Bridges 2.0, Sympozjum BUP 2021, platformie kursów BUP, projekcie Digital at home, Ambasadorach Studentów, Sekretariatach i wielu innych wydarzeniach.

Zachęcamy do zapoznania się z całym raportem rocznym – relacja z 30 roku działalności BUP.