Oferty praktyk dla studentów WIZ w Kolster Esthal w Niemczech

25-05-2022

Zachęcamy studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania do skorzystania z oferty zagranicznych staży studenckich w ramach programu Erasmus+ Internship, w Kolster Esthal w Niemczech.

Oferta staży przeznaczona jest zarówno dla studentów I, jak i II stopnia. Każdy student może spędzić za granicą łącznie 12 miesięcy na każdym cyklu studiów. Pobyt za granicą musi trwać minimum 2 miesiące, a maksymalnie 12 miesięcy. Poniżej zamieszczamy grafiki opisujące poszczególne oferty staży, w języku polskim i angielskim.

Po więcej szczegółowych informacji nt. warunków stażu prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem mailowym: info@kloster-esthal.de.
Osobą koordynującą wyjazdy studentów w ramach Programu Erasmus+ jest Marta Orpik (m.orpik@pb.edu.pl).