Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Zaproszenie na Technical Scientific Conference

05-01-2022
Logo Technical University of MoldovaTechnical University of Moldova zaprasza studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich do wzięcia udziału w konferencji naukowo-technicznej, która odbędzie się w dniach 29-31 marca 2022 roku.

Ważne daty:

• 27 lutego, 2022 – Ostateczny termin rejestracji na konferencję oraz przesłania zgłoszeń do publikacji zgodnie z wytycznymi  Paper template.
  • 13-21 Marca, 2022 – Sprawdzanie zgłoszeń oraz informacja odnośnie akceptacji lub odrzucenia
  • 29-31 Marca, 2022 – Prezentacja podczas konferencji
  • Czerwiec, 2022 – Publikacja zbioru referatów z konferencji

Szczegóły na temat udziału w konferencji oraz więcej informacji na temat wydarzenia na stronie organizatora.