Wydział Mechaniczny na konferencji ESREL2020 PSAM15

16-11-2020

hasło konferencji ESREL 2020 PSAM 15 Wenecja 1-5 listopada 2020

W dniach 02 – 05.11.2020 r. dr inż. Rafał Grądzki, dr inż. Karol Golak, mgr inż. Wojciech Grodzki oraz mgr inż. Arkadiusz Bożko z Wydziału Mechanicznego wzięli udział w konferencji naukowej pt. 30th European Safety and Reliability Conference. The 15th Probabilistic Safety Assessment and Management Conference. Ze względu na pandemię COVID-19 konferencja odbyła się zdalnie. Pracownicy Politechniki Białostockiej zaprezentowali następujące tematy:

• „Optimal gain tunning of two stage switching controller for UAV autonomus formation flight”
  • „The effect of temperature and u-shaped notches on fracture of carbon steel”
  • „A weak interactions based method for pipeline leak detection”
  • „Industrial component wear classification using machine learning models”

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji.

Udział w konferencji był możliwy dzięki finansowaniu w ramach projektu PROM Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.