Zakończenie kwalifikacji językowych Erasmus+

30-10-2020

Zakończyliśmy kwalifikacje językowe w ramach rekrutacji na studia w sem. letnim 2020/21 w ramach Programu Erasmus+. Kolejnym krokiem w procesie rekrutacji jest złożenie Ankiety Kandydata do poszczególnych Koordynatorów Wydziałowych (formularz Ankiety).

Termin składania Ankiet to 10.11.2020. Wyniki rekrutacji uczestnicy poznają najpóźniej 14.11.2020.

Dodatkowe informacje na temat miejsca i formy dostarczania dokumentów:

• WM: Ankiety składamy poprzez skrzynkę podawczą przy pok. 102 na Wydziale Mechanicznym,
  • WI: Ankiety składamy poprzez skrzynkę podawczą przy Dziekanacie Wydziału Informatyki,
  • WA: Ankiety składamy do Dziekanatu, do p. M. Jakimowicz,
  • pozostałe wydziały: sposób dostarczenia Ankiety należy ustalić z Koordynatorem Wydziałowym (lista Koordynatorów Wydziałowych).

Przypominamy też, że ewentualna rezygnacja z wyjazdu na wybraną uczelnię nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Nie wiemy jak sytuacja związana z pandemią będzie się rozwijała, ale jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że warunki pozwolą wszystkim na realizację mobilności bez żadnych utrudnień.

W razie pytań, piszcie śmiało na m.orpik@pb.edu.pl.