Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Poszukiwani studenci do zajęć z robotyki

21-06-2022

Fundacja Zakątek Sztuki działająca na terenie gminy Rzeczenica ( woj.pomorskie, powiat człuchowski) i rozpoczyna realizację pilotażowego projektu Orły Nauki w ramach, którego organizujemy Letnią Szkołę Robotroniki dla dzieci i młodzieży z terenów wiejskich podczas, której będziemy przygotowywać stację pogodową w oparciu o Arduino.

Trenerzy_współpraca_2.0 (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 263 KB)

fb/zakąteksztuki