Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Praktyki studenckie, staże absolwenckie i wolontariat w MRiT

20-06-2022

Ministerstwo Rozwoju i Technologii organizuje studenckie praktyki wakacyjne!

Głównymi założeniami praktyk w  Ministerstwie jest nastawienie na rozwój studentów, budowanie otwartości na nowe doświadczenie i przygotowanie ich do pracy w sektorach gospodarczych.

Najważniejszym celem praktyk jest stworzenie zaplecza kadrowego dla polskiej gospodarki a w przyszłości pozyskanie najlepszych absolwentów uczelni zainteresowanych pracą w naszych branżach.

Link do ogłoszeń:  https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/praktyki-studenckie-staze-absolwenckie-i-wolontariat

Praktyki w MRiT