Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Kiedy? Piątek 27.05.2022

Gdzie? Sale nr 259 i nr 356 , Wydział Mechaniczny PB

O której?  godz. 14:00

Dla kogo? Szkolenie jest kierowane do absolwentów oraz studentów ostatnich lat Automatyki i Robotyki, Mechaniki i Budowy maszyn oraz Elektroniki/Elektrotechniki.

Zapisy: mail na adres doradca.zawodowy@pb.edu.pl  w treści „warsztaty z firmą Biazet”

Tematy:

część 1: Projektowania detali z tworzyw oraz modelowania 3D zorientowanego na technologię  tworzyw.

część 2: Przedstawienie zasad działania urządzenia AGD na przykładzie ekspresu do kawy, gdzie uczestnicy poznają specyficzne komponenty stosowane w tego typu urządzeniach, dowiedzą się o rodzajach sterowania i kluczowych parametrach.