Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Program Ambasadorski EY – Ambasador Poziom Wyżej

12-05-2022

Ruszyła wyczekiwana przez studentów rekrutacja do Programu Ambasadorskiego EY – Ambasador Poziom Wyżej

To najlepszy moment, by rozpocząć swoją współpracę z EY. Na przyszłych ambasadorów czekają nieskończone możliwości rozwoju oraz okazja do poznania pracy globalnej firmy od środka i nawiązania relacji z osobami z Talent Teamu, Audytu, Podatków, Strategii i Transakcji czy Consultingu. Program Ambasadorski zapewnia także wiedzę o nowych inicjatywach EY (z pierwszej ręki!) i możliwość zarówno uczestnictwa w eventach, jak i ich organizacji. Jest to również unikatowy sposób na poznanie młodych, fantastycznych osób z całej Polski,
z którymi znajomości będą procentować latami.

Ambasador Poziom Wyżej to inicjatywa skierowana w szczególności do studentów pierwszych lat studiów licencjackich, kadencja Ambasadora EY trwa przez cały rok akademicki – od października do czerwca, a proces rekrutacji składa się z 3 prostych kroków.

Pełną ofertę i szczegółowe informacje można znaleźć na ambasadorpoziomwyzej.pl
Zapraszamy do aplikowania do 5 czerwca.

EY pomaga przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Firma posiada zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe oraz transakcyjne. Globalnie EY zatrudnia ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach, a w samej Polsce zaś ponad 5000 osób – w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.