Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Programowanie Przemysłu Przyszłości

12-01-2022

W imieniu Fundacji Manus zapraszamy studentów do udziału w projekcie “Programowanie Przemysłu Przyszłości”, finansowanego przez rządowy podmiot Cyfryzacja KPRM (dawne Ministerstwo Cyfryzacji). Inicjatywa nastawiona jest na rozwój Przemysłu 4.0 poprzez rozwój kompetencji studentów w zakresie informatyki technicznej i przemysłowej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli.

Projekt jest bezpłatny dla uczestników i skierowany jest do studentów kierunków automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, informatyka przemysłowa i pokrewnych, jednak dzięki przygotowanemu kursowi wyrównawczemu możliwy jest udział studentów z innych dziedzin, chcących rozwijać się w tym kierunku. Obejmuje szereg działań na rok 2022:

• kurs wyrównawczy dla tych studentów, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie, ale mają niewielką wiedzę w temacie podstaw potrzebnych do nauki programowania,

• platforma e-learningowa wykorzystująca elementy grywalizacji,

• ćwiczenia praktyczne w formie zajęć z nauczycielami,

• materiały edukacyjne,

• indywidualne konsultacje z nauczycielami,

• szkolenia stacjonarne w głównych miastach w Polsce,

• wyjazdy do firm,

• ogólnopolski Finał Mistrzostw w Algorytmice i Programowaniu Przemysłu Przyszłości.

Załączamy dodatkowe materiały dla studentów ze szczegółowym opisem aktywności realizowanych w ramach naszej inicjatywy. Mamy nadzieję, że będzie to świetne uzupełnienie zajęć proponowanych przez Państwa uczelnię i pozwoli Państwa studentom zdobyć praktyczne doświadczenie i dodatkowe kompetencje. Jako organizatorzy zapewniamy wszelkie materiały i sprzęt, a udział w projekcie jest darmowy dla studentów.

Link do materiałów: https://drive.google.com/drive/folders/1qQe_JFW1GN8f6Ws5KE2HIogXCNZidd68