Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Pracodawca szkoli studentów – współpraca naszego Biura z przedsiębiorstwami

12-01-2022

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej tworzy harmonogram szkoleń/warsztatów (skierowanych do studentów i absolwentów) na rok 2022.

Zwracamy się do Przedstawicieli firm z prośbą o przesłanie informacji o możliwości przeprowadzenia szkoleń/warsztatów przez Państwa pracowników.

Przy zgłoszeniu na adres e.ostaszewska@pb.edu.pl prosimy o podanie następujących informacji:

• w jakim miesiącu mogliby Państwo poprowadzić szkolenie,
  • temat szkolenia,
  • wymagania sprzętowe.

Oferujemy:

• promocję szkoleń wśród studentów i absolwentów w social mediach,
  • zrobienie zapisów na szkolenia,
  • udostępnienie sal do przeprowadzenia szkolenia.

Benefity firmy?

• promocja firmy wśród studentów i absolwentów,
  • pozyskanie pracowników.