Dotacje na założenie działalności gospodarczej przez studentów

23-11-2021

Studenci! macie możliwość uzyskania dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach projektu ZDZ: Przedsiębiorca z Powerem.

Projekt skierowany jest do osób, które spełniają łącznie warunki:

• są osobami biernymi zawodowo (w tym niepracujący studenci studiów dziennych i/lub zaocznych)
  • zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej na terenie woj. podlaskiego,
  • są osobami w wieku 18-29 lat,
  • są osobami, które utraciły zatrudnienie w wyniku pandemii po 01.03.2020 (umowa o pracę, umowa zlecenie na co najmniej miesiąc rozwiązana po 01.03.2020, w2 tym umowy rozwiązane również w 2021)
  • zamieszkują lub uczą się na terenie powiatów objętych projektem tj.: białostocki, m. Białystok, sokólski.

W ramach projektu oferujemy:

• dotacje na założenie działalności w wysokości 23 050,00 zł netto dla 73 osób,
  • finansowe wsparcie pomostowe w wysokości 2 600,00 zł netto dla 73 osób przez okres pierwszych 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie:

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności