Trwają poszukiwania ambitnych studentów do uczestnictwa w grywalizacji Global Management Challenge!

22-11-2021

GMC to jedno z najlepszych szkoleń biznesowych na bazie grywalizacji na świecie (w pełni on-line). Jest doskonałym treningiem zarządzania zarówno dla menedżerów jak i początkujących talentów. Jest to przede wszystkim rozwój i zdobywanie wiedzy w sposób praktyczny. Udział w projekcie jest całkowicie darmowy! Uczestnicy (w zespołach od 3 do 5 osób) zarządzają wirtualną firmą, a ich zadaniem jest opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju.

Główne korzyści z udziału w GMC:

• Rozwój wiedzy w obszarach takich jak analiza biznesowazarządzanie strategiczne
  • Rozwinięcie kompetencji miękkich takich jak praca w zespole i komunikacja
  • Poszerzenie świadomości biznesowej
  • Grywalizacja rozwijająca cenne praktyczne umiejętności biznesowe
  • Poznanie w praktyce mechanizmów działania przedsiębiorstwa na podstawie symulacji

Do wygrania wyjazd na finały światowe oraz studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego!

Do odważnych świat należy!

Zbierz drużynę, wejdź na stronę, zarejestruj się i graj w największą symulację biznesową świata @GMC Poland!

Link do rejestracji: REJESTRACJA

#Globallymeansbetter #GMC #GlobalManagementChallenge #GMCPoland