Shesnnovation- bezpłatny program akceleracyjny dla kobiet w STEM

17-11-2021

Shesnnovation Academy to unikatowy program skierowany do przedsiębiorczych studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych (szczególnie, ale nie tylko), gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym „know-how”.

To cykl szkoleń i warsztatów, spotkań z mentorami i ekspertami, którego efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM(Science, Technology, Engineering, Mathematics).
Program jest organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy wspólnie z bankiem Citi Handlowy, Stowarzyszeniem TOP 500 Innovators, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga, działającej przy Citi Handlowy oraz partnera programu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Nasze mentorki i mentorzy to wybitni przedstawiciele świata biznesu i nauki. Są wśród nich menedżerki najwyższego szczebla w globalnych firmach, założycielki i założyciele startupów, które odniosły sukces na rynku przedsiębiorcze naukowczynie.

W ramach Shesnnovation Academy uczestniczki będą miały możliwość:
●nabycia umiejętności biznesowych i miękkich niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej podczas serii dedykowanych szkoleń,
●współpracy ze wspaniałymi mentorkami i mentorami, którzy osiągnęli spektakularne sukcesy biznesowe, chcą dzielić się swoją wiedzą i wspierać Was w realizowaniu Waszych marzeń,
●konsultacji swoich pomysłów z wybitnymi ekspertami w obszarze startupów i nowych technologii,
●uzyskania dostępu do odpowiedniego finansowania poprzez rozmowy z inwestorami, funduszami VC czy akceleratorami,
●wzięcia udziału w Konkursie na najlepszy startup technologiczny,
●nawiązania trwałych relacjii poszerzenia bazy kontaktów
●i wiele innych 🙂

Zgłoszenia do Programu na: www.shesnnovation.pl