Bezpieczne Praktyki i Środowisko – bezpłatne kursy online dla studentów i uczniów szkół średnich

16-11-2021

Jesteś studentem lub uczniem szkoły średniej? Chcesz zdobyć atrakcyjną pracę, staż lub praktykę? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy: Bezpłatne i certyfikowane kursy online!

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

– Czym jest praca w warunkach szkodliwych?

– Co powinna zawierać umowa o praktykę, staż, pracę?

– Jakie są obowiązki pracodawcy?

– Kto jest odpowiedzialny za Twoje ubezpieczenie?

– Jakie uprawnienia powinieneś zdobyć, aby uzupełnić swoje wykształcenie?

– Zdrowie psychiczne w czasie o po pandemii.

– Jakie są zasady dotyczące pracy zdalnej?

Liczba miejsc jest ograniczona!

Wykłady poprowadzą specjaliści i praktycy z Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Dozoru Technicznego, Wyższego Urzędu Górniczego, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Nie zwlekaj!  Zapisz się!

PortalTechniczny

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności