Wydarzenie on-line dla studentek kierunków technicznych – firma Eaton

14-10-2021

Cześć!

Witamy Cię na stronie do zapisów na wydarzenie „Inżynierki 2021″. Cieszymy się, że jesteś z nami.  Wypełnij poniższy formularz i daj się poznać naszej firmie! 🙂

Wydarzenie Inżynierki powstało ponieważ różnorodność w Eaton ma znaczenie. Jako studentka technicznej uczelni wyższej będziesz mogła poznać pracowników naszej firmy, zobaczyć jak wygląda obszar produkcyjny, a także dowiedzieć się o stojących przed Tobą możliwościach rozwoju.

Za nami już dwie stacjonarne edycje wydarzenia! Po ich zakończeniu wybrane osoby odbyły praktyki letnie lub roczny staż. Warto podkreślić, że wśród nich były również osoby, które pracują w Eaton do dziś.

Tegoroczna, trzecia edycja „Inżynierek”, zrealizowana zostanie w formie online, dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć do wszystkich Talentów w Polsce, w tym również i Ciebie.

Nie zwlekaj i wypełnij formularz już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Aplikuj: Inżynierki 2021, poznaj możliwości rozwoju w Eaton. (office.com)

Do zobaczenia!

Zespół Eaton Tczew

——————————————————————————