PROGRAMISTA / ANALITYK- oferta nr 535/2021

14-10-2021

PROGRAMISTA / ANALITYK – oferta pracy ważna do 8.11.2021

lokalizacja:  Białystok

opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji  na potrzeby działów firmy produkcyjnej,
  • tworzenie raportów,
  • tworzenie dokumentacji aplikacji,
  • rozwój systemów bazodanowych,
  • współpraca z innymi działami.

wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne),
  • dobrej znajomości C#, ASP.NET,
  • dobrej znajomości T-SQL,
  • znajomość PostgreSQL mile widziana,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • kreatywność,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres: kariera@pb.edu.pl