QA MANUAL TESTER – oferta nr 524/2021

01-10-2021

QA MANUAL TESTER  – oferta pracy ważna do 29.11.2021

lokalizacja:  Białystok

opis stanowiska:

  • wynagrodzenie w przedziale 7500 – 10 000 zł netto/msc na umowie B2B lub 6300 – 8300 zł brutto/msc na UoP,
  • możliwość pracy zdalnej lub pracę stacjonarną w biurze w centrum Białegostoku (prywatny parking, klima pozwala przetrwać letnie upały, a strefa relaksu przydaje się, gdy masz dość patrzenia się w ekran),
  • elastyczne godziny pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie kursów językowych,
  • dobra atmosfera w młodym, sympatycznym zespole,
  • lunche firmowe i pyszna kawa.

wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w roli Testera mobile/web,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Agile oraz z cyklem życia oprogramowania,
  • płynna komunikacja w języku angielskim,
  • skrupulatność i dbałość o detale,
  • umiejętność przeprowadzania analizy oraz oceny ryzyka.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres: kariera@pb.edu.pl