SPECJALISTA DS. POSZUKIWANIA GRUNTÓW/DZIAŁEK – oferta nr 510/2021

23-09-2021

SPECJALISTA DS. POSZUKIWANIA GRUNTÓW/DZIAŁEK  – oferta pracy ważna do 31.12.2021

lokalizacja:  cała Polska

opis stanowiska:

  • identyfikacja i kontakt z właścicielami określonych działek,
  • przeprowadzenie procesu dzierżawy od negocjacji po podpisanie umowy,
  • realizacja lokalnych działań marketingowych,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • raportowanie do przełożonego.

wymagania:

  • znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z wynajmem gruntów,
  • rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe,
  • mile widziana wcześniejsza współpraca z sieciami handlowymi,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do podróżowania po całym kraju,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. hiszpańskiego.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres: kariera@pb.edu.pl