Staż .NET_FABRITY

07-09-2021

Akademia Talentów to program stażowy dla studentów III, IV i V roku oraz absolwentów kierunków informatycznych wyspecjalizowanych w wytwarzaniu oprogramowania. Dedykowany jest dla osób, które zdobyły już pewną wiedzę teoretyczną i chcą postawić swoje pierwsze kroki zawodowe w obszarze IT. Polega na intensywnym, 3-miesięcznym szkoleniu, podczas którego uczestnicy biorą udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania i uczą się wszystkiego co jest potrzebne, aby zostać Młodszym Programistą.

W czasie trwania programu gwarantujemy uczestnikom wynagrodzenie, a po jego ukończeniu przedstawimy atrakcyjne oferty pracy dla najlepszych! W Fabrity pogodzisz rozwój zawodowy ze studiami – jest możliwość odbycia stażu w wymiarze 20 godzin tygodniowo.

Czego wymagamy od kandydatów?

• Wiedzy akademickiej z zakresu baz danych i inżynierii oprogramowania.
  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.
  • Chęci do nauki i rozwoju.

Co będziesz robił?

Zadania które będziesz miał okazję realizować w ramach stażu to między innymi:

• Zapoznanie się z technologiami .NET Core (MVC i API), MS SQL Server, React.
  • Analiza potrzeb biznesowych przyszłych użytkowników aplikacji.
  • Konfiguracja środowiska developerskiego na maszynach wirtualnych z systemem Windows Server.
  • Projektowanie architektury aplikacji.
  • Zarządzanie kodem źródłowym aplikacji przy wykorzystaniu GIT’a.
  • Implementacja bazy danych Microsoft SQL Server przy użyciu technologii Entity Framework z wykorzystaniem podejścia Code First.
  • Projektowanie i implementacja mechanizmów logiki biznesowej z podziałem na część serwerową i kliencką.
  • Projektowanie i implementacja interfejsu użytkownika z wykorzystaniem dostępnych komponentów React.
  • Testowanie wytwarzanych funkcjonalności.
  • Współpraca z właścicielem produktu na każdym etapie jego powstawania przy wykorzystaniu metodologii SCRUM.

Dlaczego warto?

Wśród zalet Akademii Talentów jej dotychczasowi uczestnicy najczęściej wymieniają:

• Udział w rozmowie rekrutacyjnej z opiekunem merytorycznym, z którym później będziesz miał okazję pracować
  • Elastyczne godziny pracy i zdalna współpraca
  • Odpłatność stażu
  • Prowadzenie stażu przez indywidualnego opiekuna, który pełni rolę Twojego mentora i właściciela produktu nad którym pracujesz
  • Zdobycie doświadczenia w praktyce na realnych, ciekawych i nowocześnie prowadzonych projektach
  • Możliwość kontynuowania współpracy po jego zakończeniu, czyli łagodne przejście z projektu stażowego do komercyjnego
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyk dla uczelni z wyszczególnieniem Twoich nowych umiejętności

Swoje CV możesz wysłać tutaj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4035c150c1b7455d944c9dc9aedbbd2f

Chcesz poznać FABRITY bliżej? Zapraszamy na: https://fabrity.com/