SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH – oferta nr 414/2021

03-08-2021

SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH – oferta pracy ważna do 31.08.2021

lokalizacja: Białystok

opis stanowiska:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,
  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,
  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,
  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,
  • monitorowanie procesu płatności,
  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,
  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych.

wymagania:

  • wykształcenia średniego ekonomicznego lub wyższego ekonomicznego z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku księgowo-finansowym,
  • znajomości podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania,
  • zdolności szybkiego uczenia się i umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności, odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel – poziom min. średnio-zaawansowany,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres kariera@pb.edu.pl