JUNIOR PROGRAMISTA / -KA ASP.NET – oferta nr 413/2021

02-08-2021

JUNIOR PROGRAMISTA / -KA ASP.NET – oferta pracy ważna do 14.10.2021

lokalizacja: Białystok

opis stanowiska:

  • współtworzenie dynamicznych aplikacji webowych w projektach zarządzanych metodą SCRUM przy wykorzystaniu systemu JIRA,
  • tworzenie oraz implementacja nowych funkcjonalności części serwerowej aplikacji (ASP.NET + MSSQL),
  • tworzenie oraz implementacja protokołów wymiany danych (XML, JSON, WCF, REST, Web API),
  • współtworzenie interfejsu użytkownika z wykorzystaniem HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, TypeScript oraz React.js,
  • rozwój, podnoszenie swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy – czyli cierpliwie i wytrwałe wspinanie się na wyżyny programowania,
  • nauka myślenia „out of the box” i łamanie schematów – czyli nauka wypracowywania niestandardowych rozwiązań dla nietypowych problemów,
  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu.

wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu baz danych (T-SQL, Entity Framework),
  • dobra znajomość języka angielskiego – na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną oraz tworzenie interfejsu użytkownika,
  • zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • chęć rozwoju i pracy nad sobą,
  • zamiłowanie do wyzwań i wyszukiwania rozwiązań dla nietypowych przypadków,
  • otwartość na pracę z tym, co niestandardowe i nieznane, bo nikt jeszcze tego nie robił i nie wymyślił,
  • gotowość szukania rozwiązań poza dostępnymi schematami,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność – musisz umieć słuchać innych i dzielić się z nimi swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.

Mile widziane:

  • „expo” w tworzeniu dynamicznych aplikacji web-owych (HTML5, CSS3 Bootstrap, jQuery, TypeScript, React.js) oraz w pracy w technologiach C# / ASP.NET / MVC,
  • znajomość TypeScript oraz React.js lub innego frameworku JavaScript,
  • znajomość kwestii związanych z UX oraz Usability,
  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją baz danych.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres kariera@pb.edu.pl