Absolwenci, wypełnijcie ankietę!

05-07-2021
dziewczyna przy laptopie
Jeśli ukończyłeś_aś studia na Politechnice Białostockiej, możesz oczekiwać na e-mail z Badaniem Losów Zawodowych Absolwentów. To ważna ankieta, dzięki której Absolwenci mają wpływ na dalszy rozwój Uczelni.

Każdy absolwent, który opuszcza mury naszej Uczelni, jest zapraszany do wzięcia udziału w Badaniu Losów Zawodowych Absolwentów Politechniki Białostockiej. Każdy z Was ma wpływ na rozwój Uczelni, na kształtowanie programów nauczania w taki sposób, aby były one jak najbardziej praktyczne i przyjazne przyszłym studentom.

To właśnie Absolwenci, ze swojej perspektywy, najlepiej mogą ocenić jakość kształcenia, które otrzymali w toku kilku lat studiów, konfrontując swoją wiedzę z oczekiwaniami pracodawców.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Badaniu. Stanowi ono nieocenioną pomoc w budowaniu strategii rozwoju Politechniki Białostockiej.