PRAKTYKANT W DZIALE LOGISTYKI (SUPPLY CHAIN) – oferta nr 506P

24-06-2021

PRAKTYKANT W DZIALE LOGISTYKI (SUPPLY CHAIN) – oferta praktyk ważna do 30.07.2021

lokalizacja: Kleosin, Białystok

opis stanowiska:

• Logistyka dystrybucji: obieg dokumentów, obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Logistyka Planowania Produkcji: zaopatrzenie w surowce, planowanie produkcji, prognozowanie produkcji,
  • Magazyn: składowanie, kontrola wysyłek, rozliczanie asortymentu w magazynie, obsługa produkcji,
  • Logistyka zaopatrzenia: prognozowanie popytu, realizacja i obsługa zamówień.

wymagania:

• student Wydziału Logistyki,
  • lub Student Wydziału Zarządzania Produkcją,
  • znajomość MS Excel,
  • znajomość j. angielskiego.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres kariera@pb.edu.pl