STAŻYSTA – oferta nr 279/2021

10-06-2021

STAŻYSTA – oferta pracy ważna do 20.06.2021

lokalizacja: Białystok

opis stanowiska:

Przyjdź do Kruko na płatny staż i wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce przy wsparciu doświadczonych inżynierów!

  • Wybór ścieżki (Front-end, Back-end,Quality Assurance)
  • Praktyczne zadania i projekty
  • Zadania i realizacja projektów pod okiem mentorów

A po stażu możliwość stałej współpracy elastycznie dostosowanej do grafiku zajęć!

Stack technologiczny Kruko:

  • frameworki Back-endowe: Ruby on Rails, Node.js, Django
  • frameworki Front-endowe: Angular, React
  • bazy danych: PostgreSQL, DynamoDB, MySQL
  • cloud: AWS Lambda, Kubernetes

Więcej informacji w linku

wymagania:

  • znajomość podstaw programowania,
  • znajomość języka angielskiego – poziom min.B1,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • silna orientacja na rozwój, szczególnie w dziedzinie tworzenia aplikacji,
  • umiejętności abstrakcyjnego i analitycznego myślenia.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres kariera@pb.edu.pl