Liga Odpowiedzialnego Biznesu edukuje studentów/ Zaproszenie na otwarte webinary

10-06-2021

Od 10 do 17 czerwca odbędzie się cykl webinarów w ramach programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu.

Spotkania są otwarte dla wszystkich studentów zainteresowanych tematyką CSR i zrównoważonego rozwoju lub chętnych zdobycia wiedzy o tych obszarach. Aby wziąć udział w webinarach należy zarejestrować się tutaj>>

Informacja o webinarach:
10 czerwca, godz.15.00 – “CSR w obliczu Pandemii. Działania podejmowane przez firmy z zakresu zrównoważonego rozwoju w wyjątkowym czasie”. Prowadzący: Mario Zamarripa, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju, ERGO Hestia.

15 czerwca, godz. 10.00 –  “Co wiesz o zarządzaniu różnorodnością?”
Prowadząca: Patrycja Kamionek, menedżerka Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

17 czerwca, godz.16.00 – “Poznaj Cele Zrównoważonego Rozwoju”
Prowadząca: Agnieszka Michalik, Ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w BNP Paribas Bank Polska.

W załączniku znajdują się materiały,zachęcamy aby wykorzystać je na stronie www i w mediach społecznościowych przekazując informację studentom.