Akademia Talentów dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych

09-06-2021

Na początku lipca rusza Akademia Talentów. Jest to program stażowy dedykowany dla osób, które zdobyły już wiedzę teoretyczną i chcą postawić swoje pierwsze kroki zawodowe w obszarze IT.

Akademia Talentów to program stażowy dla studentów III, IV i V roku oraz absolwentów kierunków informatycznych wyspecjalizowanych w wytwarzaniu oprogramowania. Polega na intensywnym, 2-miesięcznym szkoleniu w czasie wakacji, podczas którego uczestnicy biorą udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania i uczą się wszystkiego co jest potrzebne, aby zostać Młodszym Programistą.

W czasie trwania programu jego uczestnicy mają zagwarantowane wynagrodzenie w wysokości 2,5 tys. zł netto, a po jego ukończeniu można liczyć na atrakcyjne oferty pracy dla najlepszych!

Wymagania od kandydatów:

• Wiedza akademickia z zakresu baz danych i inżynierii oprogramowania.
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.
  • Chęć do nauki i rozwoju.

Co będziesz robił?

Zadania które będziesz miał okazję realizować w ramach stażu to, między innymi:

• Zapoznanie się z technologiami .NET Core (MVC i API), MS SQL Server, React.
  • Analiza potrzeb biznesowych przyszłych użytkowników aplikacji.
  • Konfiguracja środowiska developerskiego na maszynach wirtualnych z systemem Windows Server.
  • Projektowanie architektury aplikacji.
  • Zarządzanie kodem źródłowym aplikacji przy wykorzystaniu GIT’a.
  • Implementacja bazy danych Microsoft SQL Server przy użyciu technologii Entity Framework z wykorzystaniem podejścia Code First.
  • Projektowanie i implementacja mechanizmów logiki biznesowej z podziałem na część serwerową i kliencką.
  • Projektowanie i implementacja interfejsu użytkownika z wykorzystaniem dostępnych komponentów React.
  • Testowanie wytwarzanych funkcjonalności.
  • Współpraca z właścicielem produktu na każdym etapie jego powstawania przy wykorzystaniu metodologii SCRUM.

Dlaczego warto?

Wśród zalet Akademii Talentów jej dotychczasowi uczestnicy najczęściej wymieniają:

• Udział w rozmowie rekrutacyjnej z opiekunem merytorycznym, z którym później będziesz miał okazję pracować
  • Elastyczne godziny pracy i zdalna współpraca
  • Odpłatność stażu, gdyż każdy uczestnik otrzymuje wynagrodzenie w kwocie 2,5 tys. zł netto
  • Prowadzenie stażu przez indywidualnego opiekuna, który pełni rolę Twojego mentora i właściciela produktu nad którym pracujesz
  • Zdobycie doświadczenia w praktyce na realnych, ciekawych i nowocześnie prowadzonych projektach
  • Możliwość kontynuowania współpracy po jego zakończeniu, czyli łagodne przejście z projektu stażowego do komercyjnego
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyk dla uczelni z wyszczególnieniem Twoich nowych umiejętności

Swoje CV możesz wysłać tutaj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4035c150c1b7455d944c9dc9aedbbd2f

Chcesz poznać FABRITY bliżej? Zapraszamy na: https://fabrity.com/