Poszukiwani ambasadorzy Ministerstwa Finansów

09-06-2021

Współpraca z organizacjami studenckimi, kołami naukowymi i biurem karier na uczelni, opiniowanie planów promocji na uczelniach wyższych czy też udział w wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez Ministerstwo Finansów – to zaledwie niektóre z wielu zadań, jakie czekają przyszłego ambasadora MF. Trwa rekrutacja wśród studentów i doktorantów.

Ministerstwo Finansów poszukuje osób lubiących wyzwania, aktywnych w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, które chcą dowiedzieć się więcej nt. administracji skarbowej, misji i wizji Ministerstwa Finansów, chcących nawiązać kontakt z przyszłym pracodawcą.

Program ambasadorski trwa rok, od października do września.

Zadania ambasadorów:

• promowanie MF, w tym programów MF, wśród studentów i absolwentów swojej uczelni,
  • udostępnianie w mediach społecznościowych informacji o projektach organizowanych przez MF,
  • współpraca z organizacjami studenckimi, kołami naukowymi i biurem karier na swojej uczelni,
  • opiniowanie planów promocji MF na uczelniach wyższych,
  • udział w wydarzeniach organizowanych przez MF oraz targach pracy,
  • informowanie zainteresowanych studentów i doktorantów o zasadach rekrutacji oraz możliwościach podjęcia pracy w MF,
  • udział w dedykowanych szkoleniach organizowanych przez MF,
  • stały kontakt z opiekunami programu i pozostałymi ambasadorami,
  • raportowanie swoich działań opiekunom programu.
Zgłoszenia chętnych studentów i doktorantów są przyjmowane do 30 czerwca.

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.