PHP DEVELOPER – oferta nr 209/2021

29-04-2021

PHP DEVELOPER – oferta pracy ważna do 30.06.2021

lokalizacja: Białystok

opis stanowiska:

  • realizacja projektów aplikacji webowych,
  • rozwój oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie rozwiązań),
  • implementacja rozwiązań zgodnie z założeniami biznesowymi,
  • diagnoza i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania, zgłaszanych przez zespół testów i wdrożeń oraz użytkowników końcowych.

wymagania:

  • znajomość HTML5/CSS/JavaScript/Bootstrap,
  • rozumienie idei programowania zorientowanego obiektowo,
  • dbałość o jakość kodu źródłowego oraz jego czytelność,
  • odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i chęć do eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami,
  • pasja do tego co robisz – programowanie jest dla Ciebie czymś więcej niż zwykłą pracą.

Mile widziana znajomość:

  • frameworka MVC (Laravel, CakePHP, CodeIgniter, Yii lub inny),
  • frameworka VUE.JS,
  • języka SQL oraz baz danych open source,
  • systemu kontroli wersji (korzystamy z Git).

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres kariera@pb.edu.pl