Konkurs Be The Best

27-04-2021

Firma Volkswagen Poznań Sp. z o.o. z przyjemnością zaprasza do udziału w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu Be The Best, skierowanego do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych nowymi technologiami.

W tym roku czekają na Was aż trzy tematy konkursowe:

1. Porównywanie danych procesowych urządzeń wykorzystywanych w budowie karoserii
  2. Cyfryzacja danych wykorzystywanych do przeprowadzenia kontroli polakierowanej karoserii
  3. Aplikacja WEB wykorzystywana do analizy ilościowej i jakościowej błędów występujących na powierzchniach karoserii w procesie lakierowania

Wybierzcie jeden z tematów, skonsultujcie swoje pomysły z ekspertami branży automotive, następnie samodzielnie lub w zespołach dwuosobowych stwórzcie rozwiązania postawionych przed Wami wyzwań i pokażcie dlaczego to właśnie Wam należy się tytuł laureata!

Łączna pula nagród, czekających na zwycięzców, to aż 51 000 zł! Dodatkowo, przed laureatami pierwszego miejsca w każdym w tematów otwarta będzie możliwość udziału w płatnych praktykach studenckich w zakładach Volkswagen Poznań.

Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Szczegółowy opis tematów, harmonogram konkursu i regulamin są dostępne na stronie internetowej Volkswagen Poznań.