MŁODSZY SPECJALISTA DS. SERWISU – oferta nr 91_2021

05-03-2021

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SERWISU – oferta pracy ważna do 8.04.2021

lokalizacja: cała Polska

opis stanowiska:

  • praca w charakterze inżyniera systemów ABB,
  • serwisy planowe na obiektach: tłocznie, gazu, magazyny gazu, kopalnie gazu ziemnego,
  • platforma wiertnicza,
  • wykonywanie prac planowych, nieplanowych,
  • usuwanie usterek.

wymagania:

  • obywatelstwo polskie, mężczyzna, z Białegostoku lub okolic,
  • wykształcenie: minimum inżynier, po kierunkach automatyka i robotyka, informatyka, systemy informatyczne,
  • język angielski – komunikatywny,
  • dyspozycyjność,
  • praca w zespole Serwisowym,
  • prawo jazdy kategorii B (czynne),
  • znajomość MS Office, Windows, Windows Serwer,
  • mile widziana znajomość systemów ABB: Advant, 800xA sterowników z serii AC 410, 450, 800, magistrali,
  • Mobdus, Profibus, ProfiNet.

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij e-mail na adres kariera@pb.edu.pl