Wiosenne Targi Praktyk i Staży na PB – przyjmujemy zgłoszenia pracodawców

22-02-2021
Wszystkich pracodawców serdecznie zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Targów Praktyk i Staży Politechniki Białostockiej. W tym roku przybliżymy studentom i absolwentom Politechniki Białostockiej kulisy pracy w różnych zawodach, a pracodawcom oferujemy trzy pakiety targowe do wyboru.

Najbliższa edycja Targów odbędzie się pod hasłem #KulisyPracy. Chcemy pokazać, jak w praktyce wygląda praca programistów, architektów, robotyków, elektroników, kierowników budowy, menedżerów i wielu innych. Poruszymy tematy dobrych praktyk, wyzwań i trendów panujących w różnych branżach, obalimy stereotypy, opowiemy jak wygląda typowy dzień specjalisty i przedstawimy życie zawodowe inżynierów „od kuchni”.

Pracodawcom zainteresowanym udziałem w Targach proponujemy trzy pakiety do wyboru:

1. BASIC – zawierający promocję ofert w specjalnym newsletterze targowym rozesłanym do zainteresowanych studentów i absolwentów oraz publikację ofert pracy w stworzonym z myślą o Targach flipbooku targowym. Koszt udziału to 200 zł netto.
  2. STANDARD (newsletter targowy + flipbook oraz dodatkowo: podcast lub wywiad tradycyjny opublikowany na stronie, dodatkowa promocja materiału w mediach. Na potrzeby publikacji materiałów – wsparcie profesjonalnego copywritera.). Koszt udziału to 400 zł netto.
  3. PREMIUM (newsletter targowy + flipbook oraz dodatkowo: materiał video – film „Kulisy pracy” z udziałem pracownika firmy, opublikowany na stronie, dodatkowa promocja materiału w mediach. Na potrzeby stworzenia video – do dyspozycji operator i montażysta, za scenariusz video odpowiada zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami PB). Koszt udziału to 500 zł netto.

Zgłoszenia pracodawców do udziału w Targach przyjmujemy do 8 marca.

Wiosenna edycja Targów Praktyk i Staży Politechniki Białostockiej odbędzie się 13 kwietnia 2021 w formie zdalnej. Tego dnia opublikujemy materiały targowe. Wydarzenie będzie poprzedzone szeroką akcją promocyjną w mediach. Zaangażujemy też studentów i absolwentów PB, tworząc dedykowane wydarzenie na Facebooku.

Pokażmy wspólnie młodym ludziom tajniki zawodów, do których przygotowują się, wybierając studia na Politechnice Białostockiej! Zapraszamy do współpracy.

Pracodawców zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu: kariera@pb.edu.pl i  tel. 85 746 97 54  lub 728 912 221.