Dzień Otwarty Mars

19-02-2021
Dzień Otwarty Mars jest w pełni wirtualnym spotkaniem, które da Państwa studentom możliwość poznania nas i sprawdzenia, która ścieżka kariery będzie dla nich najlepsza! Trzy warsztaty z zakresu e-commerce, produkcji i sprzedaży dostarczą sporej dawki wiedzy merytorycznej, którą później, pod okiem naszych ekspertów, przekują w praktykę.
W związku z tym, że już 22 lutego ruszamy z rekrutacją na staże i programy menedżerskie, Dzień Otwarty Mars będzie również poświęcony rozwojowi kariery. W planie przewidziana jest sesja Q&A z uczestnikami programów stażowych i menedżerskich, rozmowa z Dyrektorem fabryki, a także niespodzianka –wycieczka po jednej z naszych fabryk! Dla wszystkich zainteresowanych możliwościami pracy w Marsie, zaplanowana jest sesja Q&A, podczas której będzie można zadać swoje pytania.

HARMONOGRAM:
Wtorek, 2 marca 2021
15:00-17:00 CZĘŚĆ OGÓLNA
15:00-15:15 “Czy Marsjanie są na Ziemi? -wejdź do naszego świata i sprawdź, jak może wyglądać Twój!”
15:15-15:35 “Jak można zbudować swoją karierę w Mars, czyli spotkanie dwóch perspektyw” w rozmowie Andrzeja Piróga, Dyrektora fabryki Mars w Sochaczewie z uczestnikiem Mars Internship Experience
15:35-15:45 “Jak to powstaje?” zajrzyj do jednej z naszych Fabryk i zobacz, jak produkujemy nasze ulubione produkty!
15:45-16:05 “Jaki kolor ma Milky Way w USA?” -sprawdź co wiesz o naszych markach i wygraj zestaw upominków!
16:05-16:20 “Najlepiej zacząć w Mars” – krótko i zwięźle o programach stażowych i menedżerskich Mars Wystąpi: Karolina Grzelczyk

16:20-17:00 “Staż w Mars? No pewnie!” – sesja pytań i odpowiedzi z uczestnikami programów stażowych i menedżerskich Mars

17:00-18:15 CZĘŚĆ WARSZTATOWA
17:00-18:15“E-commerce –jak rozwijać się w najbardziej przyszłościowym kanale sprzedaży?” Trenerzy: Karolina Masek, Key Account Manager i Jakub Reliszka, Digital & e-commerce Junior Manager
17:00-18:15 Warsztat “Problem solvingw fabryce Mars -pomóż nam zarządzić realnym wyzwaniem!” Trenerzy: Daniel Wojtkowiak, Autonomous Maintenance Engineer i Tomek Haber, Excellence Lead
17:00-18:15 Warsztat „Sprzedaż to gra, oparta na taktykach.” Trenerka: Justyna Kołacz, Vet Pillar HeadiKamila Gałązka -Key Account Manager VET (Royal Canin)

Na wydarzenie obowiązuje krótka rejestracja ➡http://bit.ly/dzien-otwarty-mars
Link do spotkania otrzymasz od nas w dniu wydarzenia.

WARSZTATY
“E-commerce –jak rozwijać się w najbardziej przyszłościowym kanale sprzedaży?”
•Od czego zależy sukces w e-commerce?
•Czym sprzedaż przez Internet różni się od sprzedaży w tradycyjnych sklepach?
•Jakie perspektywy czekają branżę e-commerce w kolejnych latach?
•Jak zbudować wirtualną półkę, aby Twoje produkty były jak najlepiej widoczne w sklepie internetowym?
Na powyższe pytania (i kilka innych) odpowiemy Wam na warsztacie poświęconym e-commerce, gdzie poza dawką wiedzy teoretycznej, będziecie również mieli okazję zaplanować kampanię wspierającą sprzedaż karmy dla zwierząt przez Internet.

Karolina Masek – Key Account Manager
Jakub Reliszka –Digital & E-commerce Junior Manager

“Problem solving w fabryce Mars -pomóż nam zarządzić realnym wyzwaniem!”
•Każdy dzień wygląda tak samo?
•Chcesz przełamać codzienny schemat?
•Może masz nierozwiązane problemy lub nurtują Cię pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi?

Jeśli tak, to świetnie! Możesz się rozwijać! W obszarach produkcyjnych każdego dnia, w najmniej oczekiwanych momentach, mogą pojawić się różnego rodzaju niepożądane sytuacje. Mogą one dotyczyć naszych maszyn, procesów, ludzi albo surowców. W naszej codzienności takie sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji i rozwiązywania problemów.

Jak mawiał Albert Einstein: Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić –to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz, a podstawą rozwiązywania problemów jest ich rozumienie, dlatego na naszych warsztatach przeprowadzimy Cię przez proces, dzięki któremu poznasz praktyczne metody takie jak: diagram Ishikawy, 5WHY, X\Y Matrix czy Visual Management oraz doświadczysz tego, z czym my borykamy się na co dzień. Jednocześnie pomożesz nam zarządzić realnym wyzwaniem, jakiego ostatnio doświadczyliśmy w jednej z naszych fabryk.

Daniel Wojtkowiak –Autonomous Maintenance Engineer
Tomasz Haber –Mars Supply Excellence Lead(Lider Ciągłego Doskonalenia Strumienia Wartości)

„Sprzedaż to gra, oparta na taktykach”
•Słuchasz, ale czy na pewno słyszysz? Czyli o zrozumieniu prawdziwych potrzeb klienta
•Chcesz dowiedzieć się jak oczarować klienta, tak aby kupił nawet licencję WinRARa?
•A może by tak zostać rekinem sprzedaży?

Podczas warsztatów poruszymy każdą z powyższych kwestii. W trakcie części teoretycznej omówimy różne techniki sprzedaży -dowiecie się jak zamieniać “nie” na “tak” oraz jak pokierować rozmową, aby wzbudzić zaufanie klienta. Nie sprzedajemy kota w worku i dlatego przewidzieliśmy część praktyczną, podczas której przekonacie się na własnej skórze, że sprzedaż to gra, oparta na taktykach!

Trenerzy:
Justyna Kołacz –VET Pillar Head Poland (Royal Canin)
Kamila Gałązka-Key Account Manager VET (Royal Canin)