Szkolenie Akademii Liderów Rzeczypospolitej

18-02-2021
Przywództwo, komunikacja, zarządzanie projektami, ekonomiczne aspekty zarządzania organizacją – to tematy szkolenia online dla studentów i absolwentów do 30. roku życia, które odbędzie się 6 marca 2021 r. Jego uczestnicy otrzymają imienny, numerowany i bezterminowy certyfikat w wersji elektronicznej.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.15 – 16.15. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz rekrutacyjny w terminie do 1 marca do godziny 23:59.

Partnerami strategicznymi projektu są: Totalizator Sportowy, KGHM Polska Miedź, Fundacja BGK.

Więcej informacji na stronie projektu: www.akademialiderowrp.pl

Zapraszamy!