Wydarzenie dla aktywnych studentów – realizacja projektów w czasie pandemii

17-02-2021
Jak realizować inicjatywy zdalnie? Jak zarządzać rozproszonym zespołem? Jak przystosować swoją działalność do obecnej sytuacji? O swoich doświadczeniach opowiedzą zaproszeni goście. Już 23 lutego o godzinie 17.00 odbędzie się wydarzenie dla aktywnych studentów poświęcone realizacji projektów w czasach pandemii, organizowane przez Stowarzyszenie Robotyków SKALP oraz grupę Innspace.

AGENDA

17:00 Rozpoczęcie

17:05 Jak zarządzać rozproszonym zespołem?
Kilka słów o tym, jak można poradzić sobie z zarządzaniem projektem, jeżeli większość pracy odbywa się zdalnie.

17:25 Czy inżynier dogada się z artystą?
O inicjatywach interdyscyplinarnych na przykładzie prezentacji projektu ASP-PG-SKALP z designu eksperymentalnego

17:45 To do or not to do?
Porównanie doświadczeń zespołów, by spróbować określić najlepszą ścieżkę realizacji pomysłów

18:30 Jak nie wysyłać robota na Marsa, czyli 7 grzechów zespołów studenckich
Najczęstsze błędy przy realizacji inicjatyw studenckich. Jak można ich uniknąć?

18:50 Jak zrobić trochę hałasu?
Brak wydarzeń i konferencji utrudnił poszukiwanie partnerów do projektu i uniemożliwił promowanie własnych projektów. Czy na pewno? Jak skorzystać z nowych możliwości i co można robić online?

19:10 Jak pracować zdalnie?
O organizacji pracy własnej, motywacji i innych kwestiach, które należy wziąć pod uwagę.

Więcej informacji na profilu na Facebooku.