Szansa dla studentów na rozwój profesjonalnych umiejętności i zdobycie ciekawej pracy w analizie biznesowej

12-02-2021

W imieniu ChallengeRocket.com zapraszamy studentów Politechniki Białostockiej do udziału w Google Play Store Challenge – wyzwaniu online, dzięki któremu mają szansę szybciej rozwinąć swoją karierę, zdobyć ciekawą pracę oraz wygrać nagrody pieniężne.

Konkurs trwa tylko do 3 marca 2021. Uczestnicy mają do rozwiązania test z zestawem danych w Excel do przeanalizowania i udzielenia odpowiedzi na 20 pytań z tym związanych.

Udział w wyzwaniu to dla studentów szansa na:

• zaprezentowanie swoich umiejętności przed topowymi pracodawcami,

• zdobycie ciekawej pracy: szybciej i skuteczniej

• oraz nagrody pieniężne o łącznej puli 3000 zł.

Rejestracja, regulamin i szczegóły: challengerocket.com/google-play-store-challenge

Wyzwanie jest częścią tzw. Career Hub dla Analityków Biznesowych, gdzie można znaleźć wyzwania i zadania do ćwiczenia i weryfikowania swoich umiejętności, aktualne oferty pracy oraz wartościowe materiały przybliżające szczegóły zawodu analityka. To miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą przyspieszyć rozwój swojej kariery w analizie biznesowej lub dopiero zaczynają swoją drogę w tej dziedzinie. Dostęp do platformy jest oczywiście bezpłatny. Planujemy podobne inicjatywy również dla innych technologii.