Certyfikowane szkolenie online SEP do 1kV

02-02-2021

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami we współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich Oddział w Białymstoku zaprasza do udziału w szkoleniu online SEP do 1 kV. Koszt szkolenia to 200 zł.

Powyższe uprawnienia są niezbędne każdej osobie, która na co dzień pracuje przy urządzeniach elektrycznych do 1 kV. Szkolenie jest organizowane w formie online i będzie trwało 15 godzin. Termin szkolenia zostanie ustalony po zebraniu listy chętnych.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu, powinny wysłać e-mail na adres: kariera@pb.edu.pl

Szkolenie ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy studenci i absolwenci Politechniki Białostockiej oraz osoby zainteresowane. Kurs kończy się egzaminem, który odbędzie się w Białymstoku. Istnieje możliwość wystawienia faktury. Z pewnością pozyskane kompetencje będą wartościowym punktem w CV.

Zapraszamy do udziału!

Harmonogram szkolenia

Szkolenie SEP do 1 kV_program (DOC, 38 KB)